21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичних свят – Міжнародний День обіймів. Свято засновано в 1986 році в США, воно швидко поширилось на всі регіони світу.
Кажуть, що придумали його студенти, але точні обставини його появи невідомі. Лейтмотив Дня обіймів – обійняти по-дружньому і подарувати радість.
Ця, здавалося б, проста дія – дружні обійми, викликає так багато позитивних емоцій, радості, драйву, що вам неодмінно варто випробувати це на собі.
21 січня, в День обіймів, учасники волонтерського загону «Довіра» Ситникова Віка, Андрусяк Саша, Харлай Валя, Карнарук Дарія, Мирна Віка, Михальчишин Єгор, Яковенко Саша організували вже традиційну акцію «Збери найбільше обнімашок». Умови акції залишились незмінними. На першій перерві бажаючі прийняти участь повинні були отримати «персональну листівку» від волонтерів «Довіри». Протягом наступних двох перерв потрібно обійняти якнайбільше своїх друзів, приятелів, вчителів, працівників ліцею … За це на «персональній листівці» отримати позначку (прізвище та ім’я, підпис) від тих, кого обняли.
Після закінчення акції в кінці третьої перерви об 11год.30хв. свою «персональну листівку» потрібно принести до волонтерів «Довіри» для підрахунку голосів. Той, хто збере найбільше обнімашок отримає солодкий приз!
Бажаючих прийняти участь в даній акції було дуже багато! Свої обійми один одному дарували по декілька разів! Деякі ліцеїсти так захопились обніманням один одного, що забували ставити позначки на персональних листівках, а інші забули принести їх для підрахунку голосів. Але всі учасники даної акції отримали дружні обійми, веселий сміх і гарний настрій, які панували протягом цілого дня!
Переможцем акції «Збери найбільше обнімашок» , яка зуміла обійняти дуже багато ліцеїстів, працівників ліцею і не забував отримувати від них позначки на своїй листівці стала учениця 10-б класу Ющенко Каріна із загальною кількістю позначок –176! На один бал менше отримала учениця 9-а класу Колодич Віка, на третьому місці учениця 10-а класу Гопанчук Настя, яка отримала обійми від 151 учасника акції.
У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей.