Козій Василь

Шановні колеги, нинішні та майбутні учні, гості сайту!
Дякуємо Вам, що завітали на сторінки офіційного сайту Комунального закладу Київської обласної ради “Переяславcький ліцей “Патріот”

Наш заклад  розташований за 100 км від столиці нашої держави – м. Києва у мальовничому місті-музеї Переяслав.

Ліцей “Патріот” відвідують учні  м. Переяслава, Бориспільського району, м.Києва та Київської  області. Для зручності ліцеїстів є можливість проживати у пансіоні закладу.
У 2022 – 2023 навчальному році у ліцеї навчається 194  учні.

Провідним профілем навчання у закладі є військово-спортивний профіль. Метою діяльності нашого ліцею є створення найбільш сприятливих умов для духовного, емоційного та фізичного розвитку вихованців; у яких вони зможуть оволодіти системою знань та вмінь для творчої, науково – дослідницької, пошукової діяльності і реалізувати індивідуальні творчі здібності та обдарування.

Ми ставимо собі за ціль виховати випускника-ліцеїста:«громадянина України із чіткою громадянською позицією, інтелектуально обізнаного, вмотивованого до постійної самоосвіти та здатного творчо реалізуватися як особистість, що поважає національні цінності свого народу та наслідує загальнолюдські норми моралі, веде здоровий спосіб життя і має вільні переконання».
Ліцей сьогодні – це домівка, де діти відчувають материнську любов і батьківську турботу, це потужний педагогічний колектив, що невтомно сіє зернята знань у дитячих серцях та впроваджує у навчально-виховний процес інноваційні технології навчання та виховання, це науково-дослідницька робота учнів та педагогічного колективу, цілеспрямована співпраця з військової частиною А3085 та Міжнародним міжвідомчим центром підготовки підрозділів Нацгвардіїі України, це створення дієвої системи позакласної та військово-спортивної роботи, це міцна матеріально-технічна база.

За підсумками громадської акції «Флагман сучасної освіти України – 2009» ліцей  став лауреатом даної акції і увійшов у 100 кращих освітніх закладів України.
Ліцей впевнено рухається вперед по Країні Знань, відкриваючи дітям незвідані стежини та шляхи у майбутнє.
Тож радо запрошуємо всіх до знайомства з дружньою ліцейською родиною, яка своєю повсякденною, кропіткою, самовідданою працею створює високий імідж закладу, збагачує досягнення і потенціал незалежної України в освітній галузі.

З повагою і найщирішими побажаннями
директор ліцею Василь КОЗІЙ

Дізнайтесь про нього більше