Шановні колеги, нинішні та майбутні учні, гості сайту!
Дякуємо Вам, що завітали на сторінки офіційного сайту Комунального закладу Київської обласної ради “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”

Наш заклад  розташований за 100 км від столиці нашої держави – м. Києва у мальовничому місті-музеї Переяслав.

Ліцей-інтернат “Патріот” відвідують учні  м. Переяслав-Хмельницького, Переяслав-Хмельницького району, м.Києва та Київської  області. Для зручності ліцеїстів є можливість проживати у спальному корпусі закладу.
У 2018 – 2019 навчальному році у ліцеї навчається 170  учнів.

Провідним профілем навчання в закладі є військово-спортивний профіль. Метою діяльності нашого ліцею є створення найбільш сприятливих умов для духовного, емоційного та фізичного розвитку вихованців; у яких вони зможуть оволодіти системою знань та вмінь для творчої, науково – дослідницької, пошукової діяльності і реалізувати індивідуальні творчі здібності та обдарування.

Ми ставимо собі за ціль виховати випускника-ліцеїста:«громадянина України із чіткою громадянською позицією, інтелектуально обізнаного, вмотивованого до постійної самоосвіти та здатного творчо реалізуватися як особистість, що поважає національні цінності свого народу та наслідує загальнолюдські норми моралі, веде здоровий спосіб життя і має вільні переконання».
Ліцей-інтернат сьогодні – це домівка, де діти відчувають материнську любов і батьківську турботу, це потужний педагогічний колектив, що невтомно сіє зернята знань у дитячих серцях та впроваджує у навчально-виховний процес інноваційні технології навчання та виховання, це науково-дослідницька робота учнів та педагогічного колективу, цілеспрямована співпраця з військової частиною 3020 та Міжнародним міжвідомчим центром підготовки підрозділів Нацгвардіїі України, це створення дієвої системи позакласної та військово-спортивної роботи, це міцна матеріально-технічна база.

За підсумками громадської акції «Флагман сучасної освіти України – 2009» ліцей – інтернат став лауреатом даної акції і увійшов у 100 кращих освітніх закладів України.
Ліцей-інтернат впевнено рухається вперед по Країні Знань, відкриваючи дітям незвідані стежини та шляхи у майбутнє.
Тож радо запрошуємо всіх до знайомства з дружньою ліцейською родиною, яка своєю повсякденною, кропіткою, самовідданою працею створює високий імідж закладу, збагачує досягнення і потенціал незалежної України в освітній галузі.

З повагою і найщирішими побажаннями
директор ліцею-інтернату Василь Козій

Дізнайтесь про нього більше