Починаючи з 2007 року заклад бере участь у Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – “.
2009 рік – За підсумками громадської акції «Флагман сучасної освіти України – 2009» ліцей – інтернат став лауреатом даної акції і увійшов у 100 кращих освітніх закладів України.
2010 році заклад нагороджений бронзовою медаллю за впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес на Міжнародній виставці навчальних закладів « Сучасна Освіта України – 2010»
2011 році – заклад нагороджений бронзовою медаллю у номінації « Духовний розвиток та фізичне вдосконалення молоді» та удостоєний почесного звання Міністерства освіти і науки України «Лідер сучасної освіти» на 14 Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011»
2012 рік – участь у XV Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2012». За участь у Номінації «Пошук і підтримка обдарованих дітей і молоді» заклад був нагороджений бронзовою нагородою.
2013 рік – участь у XVІ Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2013». За участь у Номінації « Соціальний розвиток особистості, навчання та виховання вразливих категорій дітей» нагороджені дипломом. Директор закладу В.В Козій за виступ на семінарі з темою «Створення умов для соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в умовах реформування інтернатних закладів» був відзначений дипломом.

2016рік. – нагородження почесним званням Міністерства освіти і науки України «Лідер сучасної освіти» за презентацію досягненнь у інноваційній діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA