7 грудня відбулася заключна сесія Університету юних правознавців при юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.
Юні правознавці нашого закладу, учениці 9-А класу Коркач Марія та Ринкун Марія, також були слухачами цього університету . Під час заключної сесії ліцеїстки прослухали лекції Солодової Катерини «Інформація в сучасному світі» та Бойка Андрія «Розбудова реформ суду». Лектори цікаво, в доступній для учнів формі розповідали про види та захист інформації, систему судової гілки влади. Дівчата дізналися багато нової , цікавої та корисної інформації в галузі права.
По завершенню лекцій слухачі отримали дипломи про закінчення курсів Університету юних правознавців та невеличкі сувеніри, що будуть нагадувати про навчання.