У Переяславському ліцеї “Патріот” проведено відпрацювання практичних дій на випадок пожежі

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 18.10.2019 року № 274 «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період 2019/2020 навчального року» 17 грудня 2019 року у КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» проведено практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації персоналу та учнів з навчального та спального корпусів на випадок пожежі та надзвичайної ситуації. О 6 год. 40 хв. ранку та о 12.30 год. під час навчальних занять за сигналом «Увага всім!» та відповідним повідомленням працівники та учні в короткий термін залишили приміщення навчального та спального корпусів через основний і запасні виходи. Евакуйовані організовано розмістились на стадіоні. Директором Василем Козієм була проведена перевірка наявності учнів, вказано на помилки при проведенні евакуації, заступник з військово-спортивної роботи Анатолій Шмалій провів додатковий інструктаж щодо дій під час пожежі.