Заключне заняття ОШППД на базі КЗ КОР “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”

розміщено в: Новини |  0

05 червня 2019 року на базі КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» проводилося третє (заключне) заняття обласної школи передового педагогічного досвіду на тему «Формування творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання».
Для слухачів даного заходу вчитель трудового навчання Солодуха Я.Т. організував презентацію з власного досвіду роботи, майстер-клас з виготовлення виробів інтер’єрного призначення. Також учасники провели засідання круглого столу за підсумками роботи ОШППД за 2018/2019 н.р., де кожен слухач представив власний творчий звіт.
Атмосфера співпраці, обміну педагогічними ідеями спонукала учасників заняття до самовдосконалення, пошуку нових форм роботи з учнями.