1 червня вчитель іноземної мови Кравченко Валентина Володимирівна відвідала серію семінарів для викладачів та вчителів англійської в мовних школах «Welcome to the future of learning!» (Bringing real English to your students: modern teaching for modern learners), які проходили в Київському національному університеті технологій та дизайну. Організатор заходу – міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education та видавництво Pearson. Учасники заходу мали можливість взяти участь у роботі чотирьох практичних сесій KIDS ZONE, TEENAGE ZONE, TECH ZONE та BUSINESS ZONE, які проводилися носіями мови. По закінченню усім учасникам було презентовано новий підручник видавництва Pearson “ROADMAP” (Level B1).