16 травня 2019 року учні КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» відвідали музей пам’яті Поліського району Київської області.
Експозиція музею ознайомила ліцеїстів з прекрасною природою Полісся в доаварійний період на ЧАЕС 26 квітня 1986 року, про те, що сталося з цією природою, населеними пунктами і людьми, які там проживали, про рівні радіоактивного забруднення, про тугу поліщуків за рідним краєм, який їм довелося покинути. Учні на власні очі побачили велику кількість фотодокументів, які відображали різні події з життя людей та роботу колишніх підприємств, що діяли в смт Поліське до і після аварії. Ця екскурсія залишила сумний слід у душах учнів, адже кожен зрозумів, що необдумана людська діяльність завдає шкоди всьому живому.