Хоч шевченківські дні і завершились, та дізнатись щось нове про великого Кобзаря ніколи не пізно!

Отож, 19 березня учні 6 класу дізналися чому «Тарас Шевченко – український джедай». Бібліотекар Назаренко Тамара Маркіянівна за допомогою сторітеллінгу  розповіла цікаві факти з життя поета. Також діти з цікавістю дивилися сучасний мультик в стилі хоррор «Кобзар 2015» за поезією Шевченка «Розрита могила». Жвава дискусія виникла під час показу відео «Посли іноземних держав в Україні читають уривки з поезії Тараса Шевченка». Комусь сподобалась поезія у звучанні іспанською, а хтось з дітей був у захваті від словацької мови, адже вона так нагадувала українську!

Також учні познайомилися з творчістю Олександра Грехова, зокрема, його проектом «Квантовий стрибок Шевченка», який зображує поета в різних образах поп-культури.