20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя. Робити щасливими інших − це найдієвіший спосіб стати щасливим. На шляху до власного щастя потрібно робити добрі вчинки для всіх, хто тебе оточує.
Тож подарувати щастя мешканцям притулку «У добрі руки», який знаходиться у місті, вирішили учні 6 класу КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот». Для собачок потрібно було придбати різноманітний корм. Підготовка здійснювалась протягом тижня. Для збору коштів учні власноруч виготовили скарбнички, які стрімко наповнювались коштами, завдяки ліцеїстам, вчителям, вихователям та працівникам ліцею.

19 березня були здійнені закупки: корм для собак, хліб, батон, крупи, а також зібрані речі, з яких волонтери притулку зроблять підстилки для тварин.
20 березня шестикласники Михайло Зінченко, Наталя Аронська, Роман Ваврик, Роман Васько, Олена Герасименко, Владислав Крикун, Ангеліна Кудима, Станіслав Мартинюк, Єлизавета Мусієнко, Ярина Новородовська, Владислава Солошенко, Аліса Яковенко разом з батьками учнів Наталією Ваврик, Віктором Галінським, вихователем Любов’ю Дігтяр, соціальним педагогом Наталією Павленко приїхали у притулок «У добрі руки». Волонтери Тетяна Чеботарь та Аліна Литвин відповіли на запитання учнів, а їх було безліч. Діти дізнались як потрапляють собаки у притулок, хто надає кошти на їх утримання. Тетяна Чеботарь зазначила, що протягом року із притулку переяславці забрали до себе близько 40 собак, на даний час їх залишилось 15.
Зустріч з мешканцями притулку всім запам’ятається надовго, бо сердечка наші наповнились почуттями радості, доброти, любові. Діти годували чотирьолапих друзів, гралися з ними. Час у притулку сплинув швидко і прийшла мить прощатись. Багато хто з нас не стримував сліз. Надіємось, що нашу ініціативу підтримають учні ліцею, і звісно ж, ми приїдемо сюди ще не один раз.

Здійснювати добрі справи неймовірно просто, головне – почати!