Шановні батьки, ліцеїсти!

Звертаємо Вашу увагу, що 18 березня 2021 року на черговому засіданні педагогічної ради закладу було затверджено “Правила внутрішнього розпорядку для учнів Комунального закладу Київської обласної ради “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот” https://school-inter.com.ua/documents/ , які були доповнені додатками. Правила вступають в дію з … Читати далі

Шановні ліцеїсти, батьки, педагоги!

Відповідно до запровадження посилених карантинних обмежень на Київщині з 21 березня по 9 квітня 2021 року адміністрація КЗ КОР “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот” інформує Вас , що з 29.03.по 09.04.2021 року заклад переходить на дистанційну форму навчання. Будьте здорові. Бережіть себе.

Весняні канікули!

Відповідно до організаційної структури 2020-2021 н.р. у Комунальному закладі Київської обласної ради “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот” з 22.03 по 28.03. 2021 р. розпочались весняні канікули. Бажаємо Вам гарно та з користю провести час, відпочити і набратись сил.