Шановні батьки та учні!

Як Ви вже знаєте із засобів масової інформації та соціальних мереж, всі заклади загальної середньої освіти, також  і КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот», будуть закінчувати 2019/2020 навчальний рік дистанційно.

ОТОЖ:

1.Відповідно до структури навчального року, затвердженої педагогічною радою ліцею-інтернату «Патріот», рекомендацій департаменту освіти і науки КОДА, Міністерства освіти і науки України дистанційне навчання буде проводитись до 29 травня 2020року включно.

2.При зменшенні карантинних обмежень вчителі ліцею-інтернату «Патріот» зможуть перенести до класних журналів поточні та тематичні оцінки, отримані учнями під час дистанційного навчання. Це разом з оцінками за І семестр та тематичними оцінками, виставленими до 12.03.2020р., дає можливість виставити учням семестрові та річні оцінки. Учні, які не змогли взяти участь у дистанційному навчанні за період із березня по травень 2020р. атестовані не будуть.

3.Приходити до ліцею-інтернату «Патріот» за табелями не потрібно – батьки учнів отримують від класного керівника їх фотокопії. Оригінал документу зберігатимуться в особовій справі ліцеїста. Отримати цей документ дитина зможе на початку нового навчального року.

4.Документи про базову середню освіту (свідоцтво про закінчення 9-го класу та додаток до нього) випускники 9-х класів так само отримують у вигляді фотокопій – орієнтовно, після 15 червня 2020р.

5.Якщо ліцеїст приймає рішення про зміну місця навчання, в тому числі – і випускники 9-х класів, то мають поставити до відома адміністрацію закладу, класного керівника не пізніше, ніж за п’ять днів. Отримати оригінали документів, особову справу, медичні документи ліцеїсти зможуть тільки після здачі підручників в день отримання документів.

6.Здача та отримання підручників на 2020/2021 н.р. буде проходити у кінці серпня. Велике прохання заздалегідь підготувати підручники до здачі та ретельно зберігати до кінця літа.

7.Учні 11-х класів отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту та додаток до нього після отримання результатів ДПА у формі ЗНО. За рекомендацією МОН України урочистостей з нагоди вручення документів про освіту не буде. Отримати документи випускники зможуть після здачі обхідних листів (за окремим графіком).

8.Відповідно до методичних рекомендацій новий 2020/2021 навчальний рік у вересні розпочнеться з коригуючого навчання. Отож, у всіх учнів буде можливість вдосконалити свої знання з тем, які вивчались дистанційно, а у тих, хто не брав участь у дистанційному навчанні – показати результат, отриманий внаслідок самоосвіти.

9.Можливість традиційно організувати оздоровлення учнів у літній період, у зв’язку із карантинними обмеженнями, наразі не розглядається.

З повагою та найкращими побажаннями, директор Василь Козій