Всеукраїнська «Універсіада» – 2021

Наші ліцеїстки Ломако Надія, Посторонке Анна брали участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий учнівський проєкт  і розробку в напрямі іноземні мови, який був організований ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Організатори конкурсу мали на меті розкрити творчий потенціал учнівської молоді,  підтримати її, а також сприяти розвитку проєктної діяльності старшокласників.

На перший етап були представлені наступні роботи:

1. «Продуктивні типи словотвору комп’ютерної лексики німецької мови» (Ломако Надія).
  2. «Абревіації у текстових повідомленнях соціальних мереж» (Посторонке Анна).

Дані дослідження учениць пройшли перший відбірковий етап, а у другому етапі вони продемонстрували високий рівень своїх знань. Так, ми можемо пишатися їхніми результатами:

Посторонке Анна – І місце, Ломако Надія – ІIІ місце

Зрозуміло, що підтримка і наполеглива праця їхнього учителя іноземної мови Кравченко В.В. , забезпечила успішну участь ліцеїсток у фіналі конкурсу.

Вітаємо та бажаємо успіху і подальшого зростання у дослідницькій роботі.