Акція “Збери найбільше обнімашок”

розміщено в: Новини | 0

21 січня в День обіймів, було проведено акцію “Збери найбільше обнімашок”. За однією з версій молодий чоловік на ім’я Хуан в середині 70-х років прилетів у Сідней, а так як у нього була не найкраща пора в житті, і в Сіднеї його ніхто не зустрічав, йому стало сумно. Він написав плакат з написом «Обійми безкоштовно» і встав з ним біля будівлі аеровокзалу. Спочатку люди дивувалися, але потім до нього підійшла жінка і сказала, що залишилася одна і їй дуже потрібно, щоб її хто-небудь обійняв.
Ця подія стала початком руху обіймів в Австралії, а потім традиція перекинулася і в Європу. Вважається, що в цей день 21 січня можна обіймати зовсім незнайомих людей, обмінюючись з ними душевним теплом.
21 січня, в День обіймів, учасники волонтерського загону «Довіра» ліцею-інтернату провели вже традиційну акцію «Збери найбільше обнімашок». Умови акції залишились незмінними.
На першій перерві бажаючі прийняти участь в акції повинні були отримати «персональну листівку» від волонтерів «Довіри».
Протягом наступної перерви потрібно було обійняти якнайбільше своїх друзів, приятелів, вчителів, працівників ліцею-інтернату… За це на «персональній листівці» отримати позначку від тих, кого обняли.
Після закінчення акції в кінці другої перерви свою «персональну листівку» потрібно було принести до учасників ВЗ «Довіра» для підрахунку голосів. Переможця чекав солодкий приз!
Бажаючих прийняти участь в даній акції було дуже багато! Свої обійми один одному дарували по декілька разів! Деякі ліцеїсти так захопились обніманням один одного, що забували ставити позначки на персональних листівках, а інші забули принести їх для підрахунку голосів. Але всі учасники даної акції отримали дружні обійми, веселий сміх і гарний настрій, які панували протягом цілого дня!
Переможцем акції «Збери найбільше обнімашок» став учень 7 класу Яковенко Олександр, який по три-чотири рази зумів обійняти дуже багато ліцеїстів і не забував отримувати від них позначки на своїй листівці. Загальна кількість позначок – 216! Також солодкі призи отримали Михальчишин Єгор та Яковенко Аліса.
Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей та шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати.