размещено в: Новини | 0

9 жовтня працівники «Центру пробації» провели лекцію бесіду з ліцеїстами 9 та 10 класів. Головний спеціаліст відділу правової допомоги Кучеренко О.В. провів бесіду про «булінг в навчальному закладі». Начальник Переяслав-Хмельницького МРВ філії ДУ «Центр пробації » у місті Києві та Київській області підполковник Паламарчук В.В. та фахівець першої категорії Тихонова Л.А.  провели бесіду про призначення правових служб та центру пробації. Волонтери Чижма Д.М., Хамєтова Л.М. провели тестування з ліцеїстами.