7 жовтня на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася зустріч з Вахтангом Кіпіані, українським журналістом, публіцистом, істориком.

розміщено в: Новини | 0

Вахтанг Кіпіані – головний редактор інтернет-видання “Історична правда”, однойменного тележурналу, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри «PR» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси.

На зустрічі були присутні і учні ліцею-інтернату «Патріот».

Спілкуючись з В.Кіпіані, ліцеїсти змогли дізнатися з перших вуст про перипетії у справі щодо видання «Справа Василя Стуса», а також довідатися, про що автор розповість у прийдешніх випусках тележурналу «Історична правда». Під час зустрічі відбулася презентація нового видання дослідника під назвою «Країна жіночого роду».

Всі присутні змогли задати запитання Вахтангу Кіпіані щодо історії написання його книг, а саме книги «Справа Василя Стуса», в якій йдеться про кримінальну справу, життя і смерть Василя Стуса. У книжці зібрані архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, спогади його рідних та друзів. Ознайомившись із наведеними матеріалами, можна дізнатися про невідомі факти щодо

життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом «Секретно».

Зустріч проходила в активному діалозі з журналістом та присутніми в залі студентами, викладачами та учнями. Ліцеїсти мали змогу отримати цінну інформацію про життя останніх шести років Василя Стуса як українського поета, перекладача, публіциста, мислителя, літературознавця, правозахисника, борця за незалежність України.