розміщено в: Новини | 0

13 листопада відзначають Всесвітній день доброти, який з’явився завдяки організації «Всесвітній рух доброти», створеної в 1997 році. Така дата для відзначення Дня доброти була обрана не випадково. Саме цього дня 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. А 13 листопада 2000 року різними країнами світу був підписаний офіційний документ «Декларація доброти». Спеціально для цього дня французький художник Орель (Aurele) створив символ – відкрите серце. Щоб творити добро, потрібно зовсім мало зусиль. Приймаючи участь у відзначенні цього свята, у вас є можливість внести свій вклад у наповнення світу ДОБРОТОЮ, ЛЮБОВ’Ю, РАДІСТЮ, ТЕПЛОМ.

     Вже традиційно, в цей день, в ліцеї «Патріот» проходила акція «Доброту даруй без меж», в рамках якої з 13.11. до 18.11 включно був оголошений збір коштів для придбання корму для тварин у притулок «У добрі руки». А також, протягом цілого дня, від волонтерів «Довіри» ліцеїсти, педагогічні працівники закладу отримали солодке привітання, передбачення та обрали ту добру справу, яку  потрібно було їм виконати: пригости цукеркою друга, завітати до сусіда та привітати його з Днем доброти, похвалити кого-небудь, зробити комплімент, девіз дня! «Пестливі слова для всіх» –звертатись до всіх тільки такими словами: сонечко, зірочка, котик, зайчик. Для вчителів були наступні «добрі справи», які вони чудово виконали: зробити виняток, не ставити погані оцінки, домашнє завдання – менше, ніж звичайно, девіз дня – на один бал, а можливо і на два, вище оцінка, цікава історія у кінці уроку.

     Не забули завітати волонтери «Довіри» Ситнікова Вікторія, Андрусяк Олександра, Харлай Валентина до наших друзів з «Вісника Переяславщини», привітати їх з цим днем та передати «солодкий привіт – добру справу» від Тетяни Тимченко.

     Тож зробимо цей день своєрідним поштовхом до гарних, добрих справ. Хто щедро робить добро, у відповідь отримує ще більше.