30.10.2019 року в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулася обласна учнівська наукова конференція «Філософський симпозіон – 2019» з проблеми гендеру в суспільних науках. На даний захід була запрошена учениця 11 класу Товстика Марина з її науково-дослідницькою роботою на тему «Проблеми гендеру в сучасному праві». Керівником її дослідження була соціальний педагог ліцею-інтернату Павленко Наталя Миколаївна.

Класний керівник Басюк Світлана Миколаївна, яка здійснювала супровід Марини, була вражена сміливістю, переконливістю виступу нашої ліцеїстки та ґрунтовністю її міні наукової праці.

Мета конференції:

• Розвивати в учнів прагнення до самостійного мислення, пізнання існування закономірностей розвитку людини в суспільстві, формувати загальнолюдські, громадянські та демократичні цінності, дослідницькі та аналітичні концепції, досвід публічного виступу, участі в дискусії.
  • Стимулювати стійкий інтерес учнів до вивчення суспільних наук, пізнання світу, розуміння сенсу життя.
  • Розвивати прагнення до науково-дослідницької діяльності в гуманітарній сфері.

По закінченню конференції Марина отримала сертифікат учасника обласної учнівської конференції «Філософський симпозіон – 2019»