• All-focus

23 жовтня 209 року учениця 10 – А класу Ткаченко Оксана та учитель математики Козій Н.П. відвідали Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», де стали учасниками  мотиваційно – навчального практикуму STEM- школи. «Наукові дослідження. Методологія теоретичних та практичних досліджень математики».      У  залі Вченої ради зібралась велика кількість дітей, що захоплюються математикою та фізикою, а також вчителі математики та фізики. Перед гостями з вітальним словом виступив Ванін Володимир Володимирович, декан фізико – математичного факультету даного вузу. Про організацію масових заходів з учнівською молоддю у наукових відділеннях фізико – математичного профілю познайомила слухачів Гончарук Марія Петрівна, методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». З захопленням слухали учасники практикуму професора Клесова Олега Івановича. Учні мали можливість розглянути стратегію вибору на прикладах трьох задач :успішний інвестор, розбірлива молодиця та найкращий секретар.     Учні та вчителі мали змогу попрацювати з листом Мебіуса під керівництвом Коновалової Наталії Романівни, доцента кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей. Викладач поставила перед учнями ще не розв’язані завдання.   А старший викладач кафедри математичної фізики Авдєєва Тетяна Василівна запропонувала учням нестандартні задачі арифметики. Активні учасники практикуму отримали заохочувальні призи.