розміщено в: Новини | 0

1 березня 2019 року вчитель іноземної мови КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Кравченко Валентина Володимирівна взяла участь у наймасштабнішій події весни для вчителів та викладачів англійської мови в Україні – EdCamp Linguist Positive Change Conference, проведеної на базі Київського університету імені Бориса Грінченка компанією Лінгвіст спільно з трьома провідними видавництвами Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications.
Конференція пройшла у новому форматі – учасники самі могли побудувати свою програму, обравши цікаві для них теми та спікерів, серед яких – фахівці міжнародного рівня з різних країн (John Hughes, Anne Robinson, Angela Konstance, Emile Gable, Katherine Martinkevich, Kateryna Protsenko, Chris Reese, Olena Moskalets, Oksana Konoplia).
12 інтерактивних сесій, стенди з навчальними матеріалами від міжнародних видавництв, експертні консультації, простір для знайомств, спілкування та обміну досвідом – усе це чекало на учасників заходу. Після завершення роботи конференції, учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації (8 годин).
Дякуємо організаторам і сподіваємося на подальші зустрічі!