1 березня ліцей-інтернат “Патріот” зустрічав координатора ГО “За Майбутнє” Харечка Михайла, голову цього громадського об’єднання Харечка Максима та громадського діяча Татарчук Наталію, при її допомозі відбулася перша зустріч ліцеїстів із Михайлом Харечком у м.Києві під час екскурсії до Національного музею Історії України у другій світовій війні. Приїзд Михайла Миколайовича знаменує собою початок плідної співпраці закладу із ГО “За Майбутнє” у питанні виховання патріотизму та фізичної загартованості молодого покоління українців. Гості презентували ліцеїстам свій проект “Школа виживання” та “військово-патріотичні змагання “Снайпер України” – головною метою проектів для учнів є популяризація професії військовослужбовця, виховання патріотизму, формування здорового способу життя, для педагогів – це можливість поліпшити свою роботу у питанні удосконалення викладання предмету “Захист Вітчизни” та спортивної роботи. Для гостей було проведено екскурсію закладом та ознайомлення із матеріально-технічною базою і як зазначив директор ліцею-інтернату “Патріот” Василь Козій ” ми маємо зробити все, щоб кожен учень нашого ліцею, кожен працівник ліцею, кожен гість залишав його з позитивними враженнями та мав бажання працювати і вчитись на благо українського народу”.