18 березня учні 8-11 класів брали участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів.

На початку 80-х років ХХ століття Пітер Холлоран, професор математики із Сіднею, організував новий тип гри для австралійських школярів. Це були тести з відповідями, перевірку яких здійснював комп’ютер.

У 1993 році ця гра-конкурс поширилася у Франції і отримала назву “Кенгуру” на честь країни, в якій вона з’явилася.

У 1994 році цією грою захопилася Європа,  а в 1997 році – і Україна.

Ця гра занурює учнів у цікавий світ математики. Вона цікава тим, що не тільки перевіряє математичні здібності обдарованих дітей, а й тим, що відкриває шлях для тих, хто починає вивчати цю науку.