“Управлінські перегони”

IV Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони» було організовано кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України. Захід проводився 5-22 жовтня 2021 року в онлайн-форматі. За умовами турніру учасникам треба було дати відповіді на 14 тестових запитань і скласти розгорнуту відповідь на управлінське завдання. У турнірі брали участь і учні ліцею-інтернату Посторонке Анна, Рева Юлія, Кундик Юлія, Настич Анна, Тищенко Анна. Гідно впоралася з усіма етапами турніру та стала найкращою з-поміж багатьох учасників з усієї України учениця 11-А класу Посторонке Анна. За результатами турніру вона виборола диплом І ступеня. Решта ліцеїсток отримали  сертифікати від організаторів турніру.

Адміністрація ліцею-інтернату висловлює вдячність учителю географії Роман А.В. за  якісну підготовку учасниці «Управлінських перегонів» Посторонке Анни.