Родинне свято

5 березня учні 6 класу спільно із вихователем Дігтяр Любою та класним керівником Лазарєвою Інгою запросили батьків і рідних на родинне свято ” Моя родина”. Це свято – ще одна сходинка до родинного єднання. Адже знати свій родовід, зберігати про нього пам’ять – означає любити свою Батьківщину, цінувати і поважати своїх батьків. Це не просто слова – це обов’язок перед минулими і майбутніми поколіннями. Так, родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наш ліцей, і весь народ український. Любов Петрівна наголосила: “Родина до родини – народ. Ми з вами – український народ, який складається з родин малих і великих, дружніх і працьовитихми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі, на нашій Україні. Тут жили наші прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.” Свято напрочуд було теплим і родинним, діти дарували своїм рідним концертні номери, читали поезію, танцювали і як годиться святкували у родинному колі із чаєм та смаколиками.