І заняття ОШППД на базі КЗ КОР “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”

22 січня 2019 року на базі КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» проводилося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду на тему «Роль особистісно-орієнтованого навчання у формуванні життєвих компетенцій учнів».
Для слухачів даного заходу вчитель трудового навчання Солодуха Я.Т. організував презентацію з власного досвіду роботи, майстер-клас з виготовлення рамок для світлин та запропонував тематику різноманітних творчих проектів у процесі вивчення такого предмета, як технології.
Атмосфера співпраці, обміну педагогічними ідеями спонукала учасників заняття до самовдосконалення, пошуку нових форм роботи з учнями.

Вчителі виготовляли рамочки із газетних трубочок Автор Visnik, Опубліковано: Січень 24th, 2019