Участь ліцеїстів у соціально-освітнього проєкту «Відкриваємо світ науки разом»

У рамках реалізації соціально-освітнього проєкту «Відкриваємо світ науки разом» Київська обласна мала академія наук разом з філософським факультетом КНУ імені Тараса Шевченка проводили 25 березня 2021 року наукову школу для учнів-членів МАН України та педагогів, які працюють з учнівською молоддю у написанні дослідницьких робіт.

Наші ліцеїсти Бородін К., Ринкун М., Коркач М., Вепрецька Д., Левченко Ю., Титаренко В., Пронін Р., Гордіца Д., Саприга Є. та вчителі Назаренко Т.М.  Лубська Т.П., Лазарєва І.В., Кабаняча Л.М., Гриценко С.М. мали можливість у онлайн-режимі долучитися до даного заходу, який проходив під гаслом «Світ. Людина. Культура. Духовність.».

Перед слухачами наукової школи виступали науковці  самого престижного закладу вищої освіти в Україні – КНУ імені Тараса Шевченка, а саме професори, кандидати наук, аспіранти кафедри факультету релігієзнавства. Вони розповіли, про вплив релігієзнавства на інші науки, змушували замислитися над поняттями «релігія», «віра», «щастя».

Окрім того, студенти даного факультету переконували випускників шкіл, ліцеїв вчитися саме на релігієзнавця.

І, звісно, для тих, хто займається дослідницьким проєктом, корисним і цікавим був виступ старшокласниці, яка буде брати участь у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України в секції релігієзнавства.