Смайлик, з Днем народження!

розміщено в: Новини | 0

День народження смайла – це досить незвичайне свято, яке щороку відзначається 19 вересня.

     Кожна дитина знає, що смайлик – це маленька жовта голова, яка усміхається. Смайлик (з англ. Smile) – «мордочка, пичка», «усмішка». Сучасні смайлики прийшли у наше життя разом із комп’ютером.

     Факт з історії. Так, 19 вересня 1982 Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення. У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів – як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя.

     Тепер в Інтернеті живуть і працюють найрізноманітніші смайлики: вони не тільки виражають емоції, але також зображають різних персонажів, знаки зодіаку, прапори, таблички з гаслами, смайли-букви, новорічні смайлики. Словом, ціла смайликова армія, що обслуговує людське спілкування.

     Іноді саме ці кілька закорючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей.

     Сучасна людина вже не уявляє собі передачі емоцій без смайликів. Як то кажуть – не було би смайликів, то їх довелося би вигадати.

     Напередодні відзначення цієї дати, волонтери «Довіри» Коваль Руслана, Онищенко Віта, Михальчишин Єгор підготували інформаційне повідомлення про смайлик.

     ПОСМІХАЙСЯ! РАДІЙ ЖИТТЮ! Так скандували всі ліцеїсти, вітаючи смайлик з Днем народження!