Міжнародний день дівчаток

розміщено в: Новини | 0

Сьогодні у світі проживає трішки більше одного мільярда дівчаток. (1,1 млрд.) І  у  всіх дівчаток світу є власне свято, ініціатором якого стала Канада.  

     Так, з ініціативи прогресивного міжнародного співтовариства, на 89-му пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН, що відбулося 19-го грудня 2011-го року, було прийнято рішення про заснування Міжнародного дня дівчаток, який тепер щорічно відзначається 11-го жовтня, в знак визнання прав дівчаток і унікальних проблем, з якими вони стикаються в усьому світі, з дискримінацією та насильством.

     Міжнародний день дівчаток дозволяє зосередити увагу на необхідності вирішення проблем, з якими стикаються дівчатка, і заохочувати розширення прав і можливостей дівчаток та здійснення їх прав людини.

     В ліцеї вже стало традицією 11 жовтня вітати всіх дівчаток ліцею з цим прекрасним днем. Протягом перерви від  волонтерів «Довіри» Михальчишина Єгора та Рогульчика Богдана дівчатка отримували солодкі компліменти.

     Хлопчачий колектив ліцею вітає всіх дівчаток з цим прекрасним днем!

     Бажаємо вам суконь, рюшиків, бантиків, оборочок, заколочок, брошечок, бусиків, сережечок, лялечок, зачісок, нігтиків, і, звичайно ж, чудового настрою!