День цивільного захисту

розміщено в: Новини | 0

 10 травня у ліцеї “Патріот” пройшов День цивільної захисту. Найвища цінність – життя і здоров`я людини. В умовах воєнного часу необхідно навчати дітей і дорослих правилам, вимогам безпеки життєдіяльності. 

Тож у рамках проведення Дня цивільного захисту відбулося відкриття навчального кабінету безпеки ліцею. У кабінеті обладнанні такі зони: правила з безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, домедичної допомоги, мінної безпеки та психологічного розвантаження. Створення та функціонування кабінету безпеки сприятиме формуванню у здобувачів освіти навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Ліцеїсти мали змогу поспілкуватися із Денисом Порохнею, провідним фахівцем Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області та Хрещик Оленою провідним фахівцем відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України в Київській області.

Денисом Андрійовичем проведено лекцію на тему “Мінна небезпека”, проінформовано випускників про вищі навчальні заклади ДСНС України.

Ліцеїсти наочно ознайомилися з роботою пожежників, роботою пожежного автомобіля і його функціоналом та мали змогу приміряти спорядження пожежника.

“Знання, які ми отримаємо навчаючись – це наша безпека, це врятоване життя , це вміння жити безпечно ” – зазначив директор ліцею Василь Козій у своєму виступі.