Вітаємо з Міжнародним Днем Щастя!

розміщено в: Новини | 0

20 березня − жителі всього світу відзначають Міжнародний день щастя. А хто ж запропонував проголосити сьогоднішній день Днем щастя? Виявляється, ініціатива надійшла з невеличкої гірської країни в Азії − Бутану. Вважають, що саме жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми в світі.
Датою свята обрали саме 20 березня тому, що це день весняного рівнодення, коли практично в усьому світі день дорівнює ночі.
Генеральна Асамблея ООН, 28-го червня 2012- го року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам-членам і структурам самої системи організації Об’єднаних Націй, а також і іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству, включаючи як неурядові організації, так і приватних осіб, відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.
Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість − це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше!
Тому, напередодні відзначення Дня щастя, учасники волонтерського загону «Довіра» Михальчишин Єгор, Білокінь Юлія, Зінченко Марина, Коваль Руслана а також Майборода Максим та Рогульчик Богдан організували та провели акцію приурочену цьому дню. Для цього протягом трьох перерв пропонували ліцеїстам, педагогічним працівникам а також усім охочим наосліп обрати саме те, що було необхідне для того, щоб вважати себе щасливою людиною!
Вітаємо вас з Міжнародним днем щастя! Будьте щасливими, діліться своїм щастям з близькими! Частіше посміхайтеся та радійте життю! І нехай усі ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються!
Будьте щасливі, зі святом!