“Біле озеро 2021” у ліцеї-інтернаті “Патріот”

17 вересня за сприяння викладача Університету Григорія Сковороди у Переяславі Валентини Губенко, при підтримці директора ліцею-інтернату Василя Козія було організовано роботу діалогово майданчику для ліцеїстів, учасниками та організаторами Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю «Біле озеро 2021». Основа мета заходу – сприяння підвищенню рівня компетентностей учнівської молоді щодо формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я. Оскільки, сьогодні є дуже актуально розвивати та підвищувати рівень компетентності у учнів, сформувавши відповідальне та свідоме ставлення до власного здоров’я. Адже здоров’я безпосередньо впливає на працездатність і продуктивність праці, моральний клімат в суспільстві, відображає стиль і якість життя молодого покоління. Окрім мотивуючих виступів учасників фестивалю, цікавих розповідей, які спирались на соціологічні дослідження тощо, мабуть щирим і найбажанішим був виступ студенток з піснею “Боже Україну збережи”, ми дякуємо організаторам за море позитиву, інформацію для роздумів щирі фото на ззадку і чекаємо на нові зустрічі.