Акція «Промінчики добра»

Напередодні Дня Святого Миколая, в рамках соціального проекту «Добрі справи», вже сьомий рік поспіль в ліцеї-інтернаті проходила акція «Промінчики добра», яку організували учасники волонтерського загону «Довіра» КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».
Для початку у ліцеї, вже традиційно, учасниками ВГ «Довіра» був створений центр Святого Миколая. Потім розпочався збір подарунків – це були іграшки, канцтовари, одяг, солодощі та багато іншого.
20.12.2018 року зібрані подарунки спільно з директором Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елою Смаль були передані дітям, які проживають разом з їхніми мамами у соціальному гуртожитку, що знаходиться у селі Гайшин Переяслав-Хмельницького району. Волонтери «Довіри» Кутова Юля, Демченко Катя, Бейка Інна та Михальчишин Єгор (у ролі Святого Миколая) приготували невеличке святкове дійство та вручили подарунки від Святого Миколая цим дітям.
Варто зазначити, що радість від подарунків діти отримали завдяки участі в благодійній акції Демченко Каті та її мами Наталії Вікторівни, Кутової Юлі, Бейки Інни, Бугай Ані, Горбаченко Ірини Василівни, Білецької Валентини Віталіївни, Гриценко Світлани Іванівни, Бугая Олега Миколайовича, Карпушенко Тетяни Володимирівни, Гром Наталії Олександрівни, Павленко Наталії Миколаївни, Решітька Віталія та інших. Цього року також підтримали акцію учні місцевої гімназії.
Така робота всім учасникам «Довіри» принесла величезне задоволення, адже приємно було бачити на обличчях дітей та їхніх батьків несподівану радість і втіху, а самі учні спробувати себе у ролі казкового чарівника, який виконує бажання дітей.

Замітка про акцію на сайті Переяслав-Хмельницької РДА