Акція “Подарунок Захиснику”

розміщено в: Новини | 0

17 лютого світ відзначає День спонтанного прояву доброти. Кожного року ліцеїсти проводять доброчинну акцію. В цьому році ліцеїст 10-Б класу ліцею «Патріот» Ілля Мельник ініціював акцію «Подарунок захиснику». Педагогічний та учнівський колективи зібрали та передали допомогу захисникам 43 ОАБр ім. гетьмана Тараса Трясила, де проходять службу і працівники закладу, баитьки учнів.Протягом 7 днів були зібрані бокс-подарунки для захисників. До подарункових боксів входили продуктові набори, засоби гігієни, консервація, окопні свічки, військове спорядження. Найактивнішими волонтерами стали ліцеїсти 8, 10-В та 11-А класів.

Ініціатор акції учень 10-Б класу Мельник Ілля

«Сподіваємось, що такий подарунок зігріє душу нашим захисникам та додасть сил у боротьбі задля перемоги над ворогом. Слава мужнім воїнам 43 Арти! Та усім, хто у складі Сил Оборони цілодобово виборює нашу незалежність!», – сказав ініціатор акції Ілля.

Свої побажання учасники збору написали на прапорі України, де висловили слова вдячності та підтримки нашим «котикам». Діти та вчителі прикрасили державний символ своїми сподіваннями та побажаннями для тих, хто в ці хвилини боронить українські міста та села від рашистів.

«Дякуємо всім разом і кожному та кожній окремо за те, що можемо вчитись, радіти та жити» зазначив ініціатор акції Мельник Ілля.