Акція до Дня Усмішки

01 жовтня 2021 року відзначають Всесвітній День Усмішки.Посмішкою і сміхом ми висловлюємо щастя. Як ми знаємо: сміх продовжує життя. День, коли можна не приховувати радість, а навпаки – показувати її і, бажано, змушувати радіти оточуючих.

Вперше День усмішки відзначили в 1999 році. Харві Белл вважав, що в цей день всі повинні радіти. Сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим!

Девіз цього свята: Do an act of kindness. Help one person smile. Що в перекладі означає: «Зроби добро. Допоможи одній людині посміхнутися».

А чи часто ви посміхаєтеся і смієтеся? Змусив ти в День усмішки когось посміхнутися, і посміхнувся чи сам? Ні? Так у чому ж справа?

«Посміхнись, зроби світлину, отримай цукерку!». Саме з таким девізом волонтерський загін «Довіра» запрошував прийняти участь в Акції до Дня Усмішки всіх охочих. Усім бажаючим прийняти участь у відзначенні цього дня пропонувалось зробити світлини з допомогою запропонованих декорацій під час перерв.

Гарний настрій протягом другої перерви для всіх створювали волонтери «Довіри» Михальчишин Єгор, Майборода Максим, Коваленко Вікторія, практичний психолог Тетяна Карпушенко та соціальний педагог Наталія Павленко.