21 грудня в ліцеї-інтернаті відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу захисту дослідницьких проєктів учнів-членів МАН України (захист постерів та проведення наукової конференції)

У цьому навчальному році дослідницькі роботи представили наступні учні:

• Коркач Марія (10-А клас) «Жанрово-стилістичні особливості роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»; науковий керівник Назаренко Т.М.
  • Євдоченко Владислав (11-А клас) «Мовні засоби вираження гумору у романі Еміса Кінгслі «Lucky Jim»; науковий керівник Кравченко В.В.
  • Ломако Надія Володимирівна (10-В клас) «Продуктивні типи словотвору комп’ютерної лексики німецької мови»; науковий керівник Кравченко В.В.
    Цікавою та важливою для конкурсантів була конференція, оскільки вона зосередила учнів-членів МАН України на головних моментах дослідницьких робіт, змогла показати слабкі і сильні сторони учнівських досліджень. Тож, маємо надію, що ІІ етап конкурсу-захисту буде для них вдалим.