Щорічна акція «Промінчики добра» новий формат добрих справ

Напередодні Дня Святого Миколая, вже сьомий рік поспіль, з 13 грудня по 18 грудня буде проводиться акція «Промінчики добра».
13 грудня учасниками ВО «Довіра» створено центр Святого Миколая.
З 13 грудня розпочато збір подарунків до Дня Святого Миколая. Бажаючі можуть приносити різноманітні подарунки – іграшки, книжки, солодощі, засоби гігієни, канцелярське приладдя та багато іншого (кабінет соціального педагога Павленко Наталії Миколаївни 3 поверх гуртожитку).
А вже зібрані подарунки 23 грудня 2019 року будуть відправлені діткам ЗОШ № 2 станиці Луганської на Донеччині. Тож хто не встиг прийняти участь долучайтесь до добрих справ, адже термін збору продовжено до 23 грудня.

20 грудня о 12.00 год планується проведення телемосту із учнями школи та ліцеїстами. Давайте разом зробимо свято для всіх маленьких українців, бо ми єдині, ми разом.