Участь у роботі педагогічної ради освітян Київщини

21 серпня директор КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Василь Козій та заступник з військово-спортивної роботи ліцею-інтернату Анатолій Шмалій взяли участь у роботі серпневої педагогічної ради освітян Київщини «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти», яка проходила у м.Буча.

До учасників звернулись у свої виступах голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, голова обласної ради Микола Стариченко та директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова.

Активно присутні обговорили питання  підготовки до 2019/2020 навчального року, питання реформування української освіти, а також  впровадження інноваційних напрямків розвитку освітянської галузі області. Голова Київської ОДА вручив молодим вчителям Сертифікат на міжнародне навчання інноваційних методик в освіті.

У рамках роботи педагогічної ради директор ліцею-інтернату Василь Козій взяв участь у роботі секції «Міжнародний проект-національна ідея».

У своєму виступі голова КОДА Михайло Бно-Айріян наголосив на важливості розвитку освіти, запровадження інноваційних технологій та практик.

«Важливо виховувати правильних членів суспільства з правильними цінностями. Людей, які прагнуть бути успішними в своїх галузях та будувати нашу країну. Нам потрібні майбутні патріоти, які любитимуть Україну і будуть бачити в ній своє майбутнє. Тому що ми можемо виростити дітей, які потім поїдуть будувати майбутнє інших країн. Я точно цього не хочу. Однозначно, потрібно запроваджувати нові технології та практики. Адже, знання – це лише один із факторів успіху. Наразі дуже важливо вміти працювати в команді, спілкуватися з людьми та подавати себе. Ми повинні розвивати в дітях навички, які допомогають їм досягнути успіху»(за матеріалами сайту КОДА),-підкреслив Михайло Каренович.