Пролунав Останній Дзвінок!

29 травня у ліцеї-інтернаті “Патріот” пролунав Останній Дзвінок, сповіщаючи про закінчення навчального року та початок літніх канікул. Від щирого серця вітаємо всіх з цим святом, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. До присутніх звернувся директор ліцею Василь Козій, у своєму виступі він підвів підсумки 2020-2021 року, відзначивши похвальними листами ученицю 8-А класу Левченко Юлію, учениць 10-А класу Кулакову Анну та Посторонке Анну, вручив Подяки від департаменту освіти і науки КОДА за призові місця та перемогу учням -учасникам МАН на обласному етапі захисту науково-дослідних робіт – Євдоченку Владиславу (ІІІ місце), Коркач Марії (І місце), Ломако Надії (ІІ місце), а також науковим керівникам ліцеїстів: бібліотекарю Назаренко Тамарі, вчителю англійської мови Кравченко Валентині. Василь Козій презентував подарунок для закладу від випускника ліцею-інтернату, учасника АТО та ООС Кобятка Григорія – це стяг від 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців з побажаннями від військовослужбовців, в свою чергу ліцеїсти вшанували пам’ять полеглих Героїв, покладанням квітів до меморіальної дошки випускнику закладу, герою АТО Домашенку Олександру. “Тим хто продовжить навчання у ліцеї бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, фізичних сил перед початком нового етапу навчання. А випускникам, а їх у нас 54 ліцеїсти, бажаємо  міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Завершилося свято прощальним дзвоником від ліцеїстів Мартинюка Максима і Пономаренко Анастасії, традиційним вальсом у виконанні випускників та урочистим маршем на честь одинадцятикласників.