З ювілеєм, рідний ліцею!

Легкокрилим птахом пролітають роки.  І рідному ліцею вже 60 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні  Комунальний заклад Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» – престижний освітній заклад Київської області, міцна база  освітньої системи, яка готує  майбутніх захисників держави, національно свідомих громадян України, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  З міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, сотні випускників сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти у подальшому дорослому житті.  Сьогодні сотні… А колись їх було лише кілька десятків. В далекому 1960 році школа-інтернат гостинно відкрила свої двері, саме напередодні Нового року. Були нелегкі часи реорганізацій, змін статусу, контингенту учнів, умов навчання та проживання. Були радості перемог і гіркота втрат та поразок, але саме з такого розмаїття подій  і складається нетлінна історія ліцею. Мабуть,  таким і має бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями,  креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями. Тож нехай довгим буде твій життєвий шлях Ліцею, який завжди гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей. З ювілеєм вітаємо директора Василя Козія, усіх педагогічних працівників, обслуговуючий персонал та ліцеїстів!Бажаємо, щоб сотні весен і зим сяяло для Ліцею і всього колективу сонце тепла й любові, віри й добра. Щоб оминали  спалахи журби, а доля щастя простеляла килимами, щоб Ліцей жив і розквітав у мирі й Божій благодаті. Безхмарних і благословенних  днів, тобі Ліцею!