Жовтень завершився проведенням Тижня англійської мови

розміщено в: Новини | 0

У жовтні проходили заходи до Тижня англійської мови (#English_week_Patriot), які для ліцеїстів організували вчителі Кравченко Валентина та Гриценко Світлана.

Родзинкою різноманітних подій стала зустріч із носієм мови Теренсом Сібторпом (Terence Sibthorpe), який прибув із Лондону. Презентація спікера мала назву «Усе, що відомо про коронавірус: шляхи передачі, симптоми, лікування, профілактика».
Також було оголошено конкурс на кращу стінгазету. Тематика виявилася різноманітною: освіта, культура, спорт, раціон харчування та ін. Ліцеїстам було запропоновано перегляд фільмів мовою оригіналу. Зазначимо, що перегляд фільмів мовою оригіналу позитивно вплинув на настрій учнів. Адже перегляд англійською – це чудодійний метод навчання, який допомогає покращити багато аспектів вивчення мови: лексика, вимова, культурний аспект.
Паралельно діяв креативний фотоконкурс. Прикрасою вестибюлю стала розкішна фотозона у лондонському стилі , де ліцеїсти робили фото, виставляли у соціальні мережі з надписом #English_week_Patriot та голосували один за одного. Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.