Директор ліцею-інтернату “Патріот” Василь Козій за рішенням громади став Почесним громадянином міста Переяслава!

21 вересня – день наповнений подіями, зустрічами і враженнями, які змінювалися миттєво, як слайди. Учні закладу приймали активну участь у організації урочистих заходів з нагоди відзначення Дня міста, проте з нетерпінням чекали події, на яку так само очікували і двоє надзвичайно талановитих, цілеспрямованих, вболіваючих  за рідний Переяслав жителів, які стали Почесними громадянами міста – це Василь Васильович Козій та Алла Вікторівна Бикова.

Відповідальний, енергійний, комунікативний, турботливий – саме такий наш директор, саме таким він став для своїх учнів. Від щирого серця вітаємо Василя Васильовича із народним визнанням, адже статити Почесним громадянином міста – це не тільки почесно, а й відповідально. Зичимо Вам невичерпної енергії, нових планів і їх звершень, міцного здоров’я і родинного затишку, поваги від колег і любові від учнів. Хай Вашими вірними супутниками будуть добро, удача і любов на довгі, довгі роки.