Директор звітував перед колективом

14 червня 2019 року відбувся щорічний звіт директора ліцею-інтернату “Патріот”. Василь Козій докладно зупинився на досягненнях закладу у період становлення військово-спортивного профілю. Після виступу директора тривало обговорення ключових питань, а саме, підняття рівня навчання, зміни в організації проведення самопідготовки, функціонування учнівського самоврядування, рейтинг класів, матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу. Василь Козій подякував колективу за роботу і підтримку, відзначив результативність роботи психологічної служби ліцею, заступника директора з військово-спортивної роботи Анатолія Шмалія, вчителів Нагайко Катерини, Кравченко Валентини та Роман Аліни, вручив подяку вчителю історії Лазарєвій Інгі за підготовку учнів до науково-дослідної роботи. За рішенням трудового колективу роботу директора оцінено “задовільно”.