Вітаємо із завершенням 2019-2020 навчального року

Шановна ліцейська родино, шановні вчителі, дорогі ліцеїсти, батьки!

https://youtu.be/1i3aoDJmSGo Відео-вітання з нагоди свята Останнього дзвінка – 2020

Кожного року ми ступаємо на ліцейський плац, щоб сказати про закінчення ще одного навчального року. сьогодні для випускників по всій країні лунає останній шкільний дзвінок. Останній дзвоник 2020 року – особливий, незвичайний,і саме тому наші ліцеїсти як ніколи для нас рідні і близькі. Як ніколи нам хочеться обійняти кожного, побажати кожному міцного здоров’я, гарного і позитивного настрою, веселих літніх канікул, змістовного і корисного відпочинку аби новий 2020/2021 навчальний рік ми розпочали разом.
Пролунає дзвоник і для наших двадцяти шести випускників. Сьогодні вони в центрі нашої уваги, нашої любові. Вони наша надія, наша гордість і наше сподівання.
Дякуємо всьому педагогічному колективу, всім ліцеїстам за мужність і добросовісність, за відповідальне ставлення до завершення навчального року дистанційно, цей іспит довів, що вміємо працювати разом, розуміти один одного і поважати.
Ну от і все! Це та остання мить
Яку ніхто, у гості не чекає.
До нас вона розлукою спішить,
І нас з одинадцятим класом розлучає .
Ну от і все! Останній день і мить,
Остання зустріч, погляди зріднілі,
Душа болить, сльоза в очах тремтить
Учнівські роки в вирій відлетіли.
Щасти вам діти у житті,
Зробіть сміливо самостійний крок,
Хай продзвенить востаннє вам,
Наш голосний, шкільний дзвінок.
До зустрічі у новому навчальному 2020/2021 навчальному році!

З повагою та найкращими побажаннями директор КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Василь Козій та весь педагогічний колектив