Вітаємо з Ювілеєм!

Педагогічний та учнівський колектив КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» сердечно вітають свого директора, Заслуженого працівника освіти України, Відмінника освіти України, Почесного громадянина міста Переяслава майора запасу  Василя Васильовича Козія з Ювілеєм!.

Шановний Василю Васильовичу, від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження та висловлюємо нашу щиру повагу і вдячність за Вашу кропітку працю, за Ваш талант керівника, за Ваше велике серце, яке піклується про кожного працівника, кожного учня, за мудрість та виваженість в управлінні нашим закладом, за Ваше вміння знайти слова підтримки і розуміння для кожного педагога та ліцеїста.

Керувати закладом, який за час своєї історії пережив майже десяток реорганізацій – це відповідальна і важка праця, яка вимагає високого професіоналізму, креативності мислення, відданості своїй праці, наполегливості і виваженості у своїх рішеннях. Ви поєднали в собі талант менеджера і педагога, який прослідковується у становленні закладу, у подальших успіхах його учнів, у виважених рішеннях, у мудрості і послідовності виховання учнівської молоді. Ваш професіоналізм, відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей, дали Вам змогу досягти успіхів у Вашій діяльності. Ваші життєва позиція, принциповість і гострий розум стали запорукою Вашого успіху. Кожної днини самовідданою і плідною працею Ви формуєте імідж ліцею-інтернату «Патріот», роблячи вагомий внесок у розвиток освіти Переяславщини та області. Ви створили ліцей-інтернат «Патріот» завдяки досконалому вмінню працювати з колективом, прораховувати кроки вперед, брати уроки від помилок і ніколи не сумніватися у своїх діях, думках і команді.

Сьогодні, в день Вашого народження, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії і натхнення, миру і щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо ліцейської родини. Нехай Боже благословення , людська довіра і допомога супроводжують Вас у житті. Нехай Ваш шлях буде наповнений новими мріями і успіхами, а людська повага та визнання будуть гідною подякою Вам за плідну працю, щирість, уміння творити добро.

педагогічний та учнівський колективи ліцею-інтернату «Патріот»