Благодійна Арт-Акція «Даруйте людям доброту»

розміщено в: Новини | 0
 Творити добро щодня − велика справа. Робити добрі справи завжди приємно: для рідних, близьких, для друзів, навіть для незнайомих людей. Вкотре, наш ліцей теж приєднався до проведення добрих справ до Дня спонтанного прояву доброти. Саме в цей день, 17 лютого вихователем 7-х класів, Дігтяр Любов’ю Петрівною та волонтерами «Довіри» було запропоновано оголосити збір коштів для однієї надзвичайно чарівної дівчинки, яка випромінює добро і радість, але, на жаль, з дитинства прикута до інвалідного візка, Інни Острадчук.
   А вже 27 лютого волонтерський загін «Довіра» спільно з учнями 7-х класів проводив заключний етап Благодійної Арт-Акції «Даруйте людям доброту!».    
   В актовій залі ліцею зібрались педагоги, працівники, учні ліцею, а також батьки та небайдужі люди для того, щоб підтримати Інну та її родину.
   Протягом акції всі присутні могли придбати за символічну суму різноманітні поробки, зроблені власноруч учнями ліцею, а також насолодитися номерами художньої самодіяльності, які підготували учні 7-х класів. Для всіх присутніх була виконана пісня «Батьки мої» у виконанні Павленко Маргарити; музична композиція на баяні «Полонез» та «Дружба» у виконанні Зінченка Михайла; «Циганський танок» у виконанні хореографічного гуртка «Лілея»; музична композиція «Із полону, із-під Ізмаїлу» та «Шербурзькі парасольки» у виконанні Гуленка Богдана; музична композиція «Вальс», «Вишиванка» у виконанні Герасименко Альони. Гучними оплесками всі присутні зустічали акторів казки «Колобок. Нова версія»: у ролі Діда – Післару Віктора; Баби – Мусієнко Лізу; Песика Бровка – Шевченка Артура; Зайчика –Драбик Дарину; Вовка – Кіндера Артема; Ведмедя – Дзюбу Назара; Хрюшки – Аронську Наталю; Колобка – Коськовецьку Сніжану.
   Декорації до казки підготували учасники волонтерського загону «Довіра» Ситникова Вікторія, Коркач Марія, Андрусяк Олександра, Харлай Валентина, Карнарук Дарія.
   Вперше в закладі була проведена виставка-продаж різноманітних виробів, зроблених власноруч учнями ліцею. Волонтерами «Довіри» Михальчишиним Єгором, Яковенком Олександром та Мирною Вікторією була проведена «Лотерея Добра». Всі бажаючі прийняти участь в розіграші призів у лотереї повинні були підійти до волонтерів «Довіри» та оформити персональну листівку, де вказати своє прізвище та ім’я та вкинути у коробочку цей листочок.
   Заключним акордом акції стало запрошення ведучої Аркуши Єлизавети всім разом заспівати пісню «Україна – це ти!». 
   Протягом однієї години було зібрано майже тисячу гривень!
   Всього зібрали дві тисячі чотириста гривень!
   Зібрані кошти були передані рідному брату Інни, учню 7 класу ліцею Острадчуку Олександру. 
   Подяки заслуговують всі, хто долучився до проведення благодійної Арт-Акції «Даруйте людям доброту!»
  Ми всі зичимо Інні сили витримати всі життєві негаразди, бути такою ж доброю, щирою і нескореною. 
   Всі ми – українці, творимо добрі справи для нашої рідної Неньки-України, яку ми любимо, обегігаємо, захищаємо!