Благодійна Арт-Акція «Даруйте людям доброту»

Творити добро щодня − велика справа. Робити добрі справи завжди приємно: для рідних, близьких, для друзів, навіть для незнайомих людей. Вкотре, наш ліцей теж приєднався до проведення добрих справ до Дня спонтанного прояву доброти. Саме в цей день, 17 лютого вихователем 7-х класів, Дігтяр Любов’ю Петрівною та волонтерами «Довіри» було запропоновано оголосити збір коштів для однієї надзвичайно чарівної дівчинки, яка випромінює добро і радість, але, на жаль, з дитинства прикута до інвалідного візка, Інни Острадчук.
     А вже 27 лютого волонтерський загін «Довіра» спільно з учнями 7-х класів проводив заключний етап Благодійної Арт-Акції «Даруйте людям доброту!».
     В актовій залі ліцею зібрались педагоги, працівники, учні ліцею, а також батьки та небайдужі люди для того, щоб підтримати Інну та її родину.
     Протягом акції всі присутні могли придбати за символічну суму різноманітні поробки, зроблені власноруч учнями ліцею, а також насолодитися номерами художньої самодіяльності, які підготували учні 7-х класів. Для всіх присутніх була виконана пісня «Батьки мої» у виконанні Павленко Маргарити; музична композиція на баяні «Полонез» та «Дружба» у виконанні Зінченка Михайла; «Циганський танок» у виконанні хореографічного гуртка «Лілея»; музична композиція «Із полону, із-під Ізмаїлу»  та «Шербурзькі парасольки»  у виконанні Гуленка Богдана; музична композиція «Вальс»,  «Вишиванка»  у виконанні Герасименко Альони.  Гучними оплесками всі присутні зустічали акторів казки «Колобок. Нова версія»: у ролі Діда – Післару Віктора; Баби – Мусієнко Лізу; Песика Бровка – Шевченка Артура; Зайчика –Драбик Дарину;  Вовка – Кіндера Артема; Ведмедя – Дзюбу Назара; Хрюшки – Аронську Наталю; Колобка – Коськовецьку Сніжану.
     Декорації до казки підготували учасники волонтерського загону «Довіра» Ситникова Вікторія, Коркач Марія, Андрусяк Олександра, Харлай Валентина, Карнарук Дарія.
     Вперше в закладі була проведена виставка-продаж різноманітних виробів, зроблених власноруч учнями ліцею. Волонтерами «Довіри» Михальчишиним Єгором, Яковенком Олександром та Мирною Вікторією була проведена «Лотерея Добра». Всі бажаючі прийняти участь в розіграші призів у лотереї повинні були підійти до волонтерів «Довіри» та оформити персональну листівку, де вказати  своє прізвище та ім’я та вкинути у коробочку цей листочок.
      Заключним акордом акції стало запрошення ведучої Аркуши Єлизавети всім разом заспівати пісню «Україна – це ти!».
     Протягом однієї години було зібрано майже тисячу гривень!
     Всього зібрали дві тисячі чотириста гривень!
     Зібрані кошти були передані рідному брату Інни, учню 7 класу ліцею Острадчуку Олександру.
     Подяки заслуговують всі, хто долучився до проведення благодійної  Арт-Акції  «Даруйте людям доброту!»
    Ми всі зичимо Інні сили витримати всі життєві негаразди, бути такою ж доброю, щирою і нескореною.
     Всі ми – українці, творимо добрі справи для нашої рідної Неньки-України, яку ми любимо, обегігаємо, захищаємо!