1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

Досягнення

ps

help
ssds
Поліція
pedpresa
MONMS
don
koipopk

 Вітаємо чнів, які у зимовій сесії  Всеукраїнської олімпіади «Олімпус» отримали дипломи лауреата:

Миненко Даніїл (7 клас) – біологія

Перчук Валентина (8 клас) – біологія

Дуброва Христина (8 клас) – біологія

Могге Максим (8 клас) – біологія

Бумар Анна (10-Б клас) – історія

Бутович Валентин (11-А клас) – математика

Окрім того, наші учні отримали диплом лауреата та книгу в нагороду:

Анікіна Катерина (11-А клас) – математика

Васько Наталія (11-А клас) – математика

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 н.р.

Правознавство

Васько Н. (11-А кл.) - І місце

Швець Анастасія (10-А кл.) - І місце

Трудове навчання

Рубаха Тетяна (9 кл.) - ІІ місце

Економіка

Васько Наталія - І місце

Куцан Іванна - ІІ місце

Анікіна Катерина - ІІ місце

Географія

Перчук Валентина - ІІ місце

Кононенко Альона - ІІ місце

Васько Наташа - ІІ місце

Куцан Іванна - ІІ місце

Хімія

Перчук Валентина - ІІІ місце

Астрономія

Анікіна Катерина - ІІ місце

ІІ( міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

ІІІ м. - Барсукова Софія - 3 кл.

ІІІ місце - Булах Владислава - 6 кл.

ІІІ місце - Васько Наташа - 11-А кл.

Спортивні досягнення учнів за І семестр 2015/2016 н.р.

1. Чемпіонат міста з футболу збірні шкіл - І місце збірна школи

2.Естафета вулицями міста присвячені памяті Михайла сікорського - ІІ місце

3. Кубок до Дня міста з настільного тенісу ІІ місце:

Перцов Я.

Новородовський Р.

Анікіна К.

4.першість міста із шахів збірні шкіл ІІІ місце:

Степенко Я.

Забіяка В.

Сахнацький М.

5.Першість міста з настільного тенісу:

9-11 класи ІІІ місце

Сахнацький М.

Забіяка В.

Анікіна К.

6-8 класи ІІІ місце

Новородовський Р.

Перцов Я.

Касьянова О.

Переможці ІІ (міського етапу) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 н.р.

1.      Українська мова –        Васько Наталія (10-А клас) – ІІІ м.

2.      Біологія –                    Куцан Іванна ( 8 клас) – ІІ м.

 Димитренко Ростислав (11 клас) – ІІ м.

3.      Фізика –                      Булах Вікторія (11 клас ) – ІІ м.

4.      Екологія –                   Забіяка Віталій ( 9 кклас) – ІІІ м.

 Карпенко Юрій ( 11 клас) – ІІІ м.

5.      Астрономія -               Карпенко Юрій ( 11 клас) – ІІІ м.

6.      Історія –                      Бумар Анна (9клас) – ІІІ м.

 Васюта Любов (11 клас) – ІІІ м.

7.      Математика –              Куцан Іванна (8клас) – ІІмісце

Васько Наталія (10 клас) – ІІ місце Булах Вікторія (11 клас) – ІІ м.

8.      Географія –                 Булах Вікторія (11 клас) – І м.

Васько Наталія (10 клас) – І м.

Бутович Валентин (10-А клас) – І м..

Участь у ІІ етапі (міському) XVМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014/2015 н.р.:

1.      Кулакова Ганна (4 клас) – ІІІ м.

2.      Булах Вікторія (11 клас) – ІІ м.

3.      Булах Владислава (5 клас) – ІІІ м.

Участь у ІІ (міському) етапі VМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченека у 2014/2015 н.р.:

1.      Швець Анастасія (9клас) – ІІ м.

2.      Булах Вікторія (11 клас) – ІІ м.

3.      Перчук Катерина (7 клас) – ІІІм.

 

У 2013/2014 н.р. Похвальними листами нагороджено:

 

Кутового Максима (3 клас)

 

Булах Вікторію (10 клас)

Дараган Жанну (10 клас)

 

Ваценко Яну (10 клас)

 

Похвальними грамотами за вивчення фізичної культури нагороджено:

 

Кулаковського Павла (11-А клас)

 

Косенко Катерину (11-А клас)

 

Досягнення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 н.р.:

 

Географія – І місце (учень 10 класу Колос Павло)

 

Історія – ІІІ місце (учень 10 класу Колос Павло)

Економіка – ІІІ місце (учениця 10 класу Булах Вікторія)

ІІ місце (учениця 11-А класу Байдур Анастасія)

Досягнення у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 н.р.

Георгафія – ІVмісце (учень 10 класу Колос Павло)

·       Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі» (ІІ етап): учениця 10 класу Булах Вікторія посіла ІІ місце.

·       І місце зайняли учениці 11-А класу Декало Тетяна, Мостова Марина, Мікула Марина у другому турі ХІ літературно-мистецького фестивалю-конкурсу. «Переяславська осінь Кобзаря».

·       ІІ етап міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – ІІ місце в учениці 8 класу Дуди Вікторії.

·       ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – ІІ місце в учениці 9-А класу Васько Наталії.

·       І місце посіла команда школи-інтернату в обласному конкурсі на кращого знавця права серед інтернат них закладів Київської області.

·       У Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Ерудит» у номінації «Еколог – Юніор» сертифікаціями ІІ ступеня були нагороджені Перчук Катерина (11-А клас), Швець Анастасія (8 клас), І ступеня – Федічак Богдан (11-Б клас), Гунченко Алла (11-Б клас), Качан Тимофій (11-А клас), Декало Тетяна (11-А клас), Овчаренко Дмитро (11-А клас), Тимченко Олена (10 клас); у номінації «Історик – Юніор» сертифікатами були нагороджені Дараган Жанна (10 клас), Колос Павло (10 клас), Ваценко Яна (10 клас), Булах Вікторія (10 клас).

·       За результатами зимової сесії олімпіади «Олімпус» дипломом лауреата з математики нагороджені Дараган Жанна (10 клас), Горбаченко Ольга (9-А клас), Заболотня Катерина (11-А клас), Брюзгін Демид (9-А клас).

  У весняній сесії олімпіади «Олімпус» дипломом лауреата з біології нагороджено ученицю 8 класу Швець Анастасію, а з математики книгою і дипломом лауреата нагороджено учня 9-А класу Царинного Любомира.

·       За участь у конкурсі з математики «Кенгуру» учень 11-А класу Полуденний Андрій нагороджений сертифікатом за відмінний результат, а учні Булах Вікторія (10 клас), Яременко Олексій (11-А клас), Полтавець Володимир (9-А клас), Дараган Жанна (10 клас) отримали сертифікат за добрий результат.

·       У конкурсі читців творів Т.Г.Шевченка «Невмируще Тарасове слово» учениця 11-А класу Мостова Марина була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а учениця 9-А класу Яковенко Оксана отримала диплом у номінації «Креативний підхід до виконання твору».

·       Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для студентів коледжів та учнів 9-11 класів – учениця 10 класу Булах Вікторія (І місце), учениця 11-А класу Єжик Юлія (ІІІ місце).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

patriot

3znodpa dovira2 shevchenko

 

364094
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
127
2738
11661
364094

Время: 2017-07-22 04:40:56