Підтримай ліцей

MONMS
don
koipopk

logo-slogan-finalКомунальний заклад Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" великою мірою залежить від тих, хто вірить у цінність та якість освіти , яку ми надаємо. Кожен день діти школи знаходяться у люблячому та турботливому середовищі, що стає можливим завдяки піклуванню небайдужих людей. Надаючи нам фінансову та благодійну допомогу, ви тим самим допомагаєте продовженню традицій нашого закладу у майбутньому.

Першочергові потреби:

• Ремонт даху учбового корпусу (зроблено експертну оцінку, підготовлено всі акти на ремонт даху);
  • Придбання спальних меблів (ліжка, прикроватні тумбочки, стільці та прикроватні коврики);
  • Реконструкція поверхів у спальному корпусі (облаштування холів для дітей);
  • Придбання м'яких куточків та телевізорів для холів;
  • Придбання м'яких іграшок, канцтоварів для творчості, засобів гігієни, миючих засобів, спортивного інвентаря та інше.

3znodpa dovira2 shevchenko

Время: 2017-09-22 19:05:58