help
don
koipopk

Ошибка

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/nkraina/domains/school-inter.com.ua/public_html/images/шевченко

Внимание

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/шевченко

shevchenko

П Л А Н

Проведення заходів по відзначенню 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У КЗ КОР «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.»

Назва заходу

Дата проведення

Місце проведення

Організація книжкової виставки «Мій Кобзар»

Лютий-березень

2014 року

Шкільна бібліотека

Проведення годин спілкування по класах на тему: «Шлях Кобзаря-життя мого народу»

Січень-лютий 2014 року

Класні кабінети

Літературний брейн-ринг «Ми любимо твори Шевченка»

Лютий 2013 року

КТС презентація буклетів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

Лютий-березень 2014 року

Вестибюль учбового конкурсу

Випуск інформаційних бюлетенів до 200-ліття Т.Г.Шевченка

Січень-березень 2014 року

Інформаційний стенд «Пам'ятні дати»

Конкурс творчих робіт учнів школи-інтернату «Кобзар очима дитини»

Лютий-березень 2014 року

Школа-інтернат

Конкурс на кращуінсценізацію поезій Великого Кобзаря

Березень 2014 року

Актова зала

Урочистий мітинг та літературно-музичне свято «Уклін та шана Кобзарю»

Березень 2014 року

Звіт
Про проведені заходи до 200-річчя від дня народження Т.Шевченка
у КЗ КОР «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» за І семестр 2013/2014 н.р.

1. 16 жовтня 2013 року проведено науково-практичну конференцію для учнів 10-11класів на тему «Чи щаслива доля українки. За творами Шевченка.» до 200-річчя з дня народження Т.Шевченка.
2. 13 листопада 2013 року учні школи-інтернату взяли участь у подорожі «Шляхами Кобзаря», яка проходила у рамках міських шевченківських читань.
3. У листопаді 2013 року – учениці школи-інтернату Булах Вікторія (10кл.) та Швець Анастасія і Дуда Вікторія (8 кл.) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченого поетичній спадщині Шевченка. Булах Вікторія - стала срібним призером конкурсу.
4. У листопаді 2013 року – учні школи-інтернату прийняли участь у міському літературно-мистецькому конкурсі «Переяславська Осінь Кобзаря». Перше місце у своїй віковій категорії здобули учениці 11 класу Декало Т., Мостова М., Мікула М. з уривком із містерії Т.Шевченка «Великий льох»
5. Учасники гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» взяли участь у конкурсі малюнка на шевченківську тематику. Васюта Любов посіла – І місце.
6. У грудні 2013 року для учнів 8 класу проведено екскурсію до музею Т.Шевченка.
7. 16 грудня 2013 року – учениця 10 класу Васюта Л. взяла участь у роботі «круглого столу» на тему «Філософські погляди Т.Шевченка», який проходив у м. Києві.
8. 20 грудня 2013 року для учнів 1-3 класів проведено інтерактивну гру «Видатний українець – поет Тарас Шевченко».

До відзначення
200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
На запрошення кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» наш заклад у березні 2014 року взяв участь у таких заходах:
1. Тематичний конкурс мистецьких виробів.
Гурток «Дитячий вернісаж» (керівник Барабаш Н.В.): роботи учнів Шевченко Аліни (8 клас), Швець Анастасії (8 клас), Гармаш Марини (8 клас), Булах Вікторії (10 клас).
Гурток «Українська вишиванка» (керівник Козоріз Л.В.): роботи учнів Свириденко Катерини (9-А клас), Свириденко Юлії (9-А клас), Зайцевої Діани (11-А клас), Косенко Катерини (11-А клас), Ваценко Яни (10 клас).
Гурток «Аплікація з соломки» (керівник Буторіна Т.М.): роботи учнів Тимченко Вікторії (8 клас), Дем'яненко Тетяни (6 клас).
Гурток «Майстерність» (керівник Солодуха Я.Т): роботи учнів Лазоренко Руслани (7 клас), Мартинюк Анжели (7 клас), Кожуріна Руслана (9-Б клас), Оводенка Руслана (9-Б клас).

2. Конкурс учнівських презентацій «Чи знаємо ми Шевченка?»
Учасники - Гунченко Алла, учениця 11-Б класу
(учитель Тищук О.В.).
3. Шевченківський конкурс на кращий оригінальний авторський літературний твір.
Учасники – Булах Вікторія, учениця 10 класу
(учитель Тищук О.В.).

подяка закладу грамота міши подяка міши подяка аліні шевченко

Фотозвіт до Шевченківських днів