ps

don
koipopk

Ошибка

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/nkraina/domains/school-inter.com.ua/public_html/images/pobyt

Внимание

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pobyt

100 2316Навчаючись у школі-інтернаті, учні проживають в гуртожитку, який розташований поруч із учбовим корпусом.

Для налагодження побуту школярів проведено капітальний ремонт гуртожитку, харчоблоку, медичного пункту. До послуг вихованців сучасні спальні кімнати, душові кабіни, телезали, тренажерні зали, стрілецький тир, хореографічний зал, кімнати гурткової роботи, бібліотека, що налічує більше 20 тисяч примірників на будь-який смак, комп’ютерний та мультимедійні класи. У спальному корпусі на ІІ поверсі проживають дівчатка, а на третьому - хлопчики. Постійно у корпусі перебуває охоронник, а у нічний час чергує ще і помічник вихователя. На кожному поверсі розміщені туалети та душові кімнати.

Шкільне життя

Время: 2018-05-24 00:09:19