ps

MONMS
don
koipopk

ЄДИНІ ОБОВ’ЯЗКИ ДЛЯ УЧНІВ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ:

1. Учні зобов’язані старанно вчитись, працювати, наполегливо оволодівати знаннями, бути уважними та дисциплінованими.

2.Учні приходять на урок за десять хвилин до початку занять.

3.Учні сумлінно виконують вимоги педагогічних працівників школи-інтернату.

4.Дотримуються режиму дня та правил внутрішнього розпорядку. Без дозволу вчителя або вихователя не залишають територію школи.

5.Учні працюють на загальну користь школи-інтернату, беруть активну участь у громадському та суспільному житті класу, школи-інтернату. Старанно відносяться до виконання своїх доручень.

6.Розумно використовують свій вільний час: відвідування творчих об’єднань, клубів, гуртків, готувати себе до вибору майбутньої професії.

7.Дотримуються правил особистої гігієни. Завжди є охайними, чисто одягненими, мають акуратну зачіску. Тримають в чистоті своє робоче місце, особисті речі ,на заняття приходять тільки в шкільній формі.

8.Систематично виконують ранкову гімнастику, займаються фізкультурою і спортом. На урок фізкультури обов’язково приходять у спортивній формі та змінному взутті.

9.Зразково поводяться в спальному корпусі, на уроках, під час перерв, на вулиці, в громадських місцях. Живуть в злагоді із своїми друзями, однолітками.

10.Учні школи-інтернату повинні бути скромним, ввічливим, правдивим, відвертим, стриманим і тактовним з дорослими і ровесниками, своєю поведінкою надавати приклад у всьому.

11.Поважають та захищають гідність свого класного колективу та школи-інтернату.

12.Учні зобов’язані берегти шкільне майно, бережно поводитися зі своїми речами та речами товаришів. Учні повинні оберігати зелені насадження на шкільному подвір’ї та навколо нього. При навмисному пошкодженні шкільного майна учні зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.

13.Підтримують чистоту і порядок, цінують працю інших.

14.В їдальню учні йдуть згідно графіка разом з вихователем або вчителем.

15.Учні повинні тримати в чистоті свої зошити та підручники і акуратно вести щоденник.

16.Дотримуватись правил техніки безпеки при користуванні електроприладами, протипожежної безпеки та правил вуличного руху.

Время: 2017-11-21 08:08:25